Şirketiniz ve Ürünleriniz Yok mu?

Sorun değil. Şirket kurmadan ve ürün tedarik etmeden de eticaret yaparak para kazanabilirsiniz. Sitemizi inceleyin.

Şirketiniz ve Ürünleriniz Var mı?

Kapınızın önünden geçen müşterileri beklemeyi bırakın. Gelin işinizi internete taşıyalım. Size özel çözümlerimiz için tıklayın.

Özel bir Projeniz mi var?

Projeniz ne olursa olsun ajansımız kapsamında değerlendirelim, tasarım / yazılım / reklam / pazarlama çözümleri üretelim. Bize ulaşın.


ALIŞVERİŞ SİTENİZİ BUGÜN AÇIN, YARIN KAZANMAYA BAŞLAYIN!

Paketlerimizden birini aldığınızda içinde 20 Bin’den fazla ürün olan bir alışveriş siteniz olur. Tek yapmanız gereken sitenizi facebook, instagram, google gibi ağlarda tanıtmaktır.

Müşteri sitenizden bir ürün aldığında ürünü müşteriye, komisyonu da size göndeririz. Yani kendi şirketiniz, ürününüz, personeliniz olmasına gerek yoktur, her şeyi biz organize ederiz. Siz vergisi bile ödenmiş, net kazancınızı alır, güle güle harcarsınız.

100 liralık satıştan “ortalama” 30 TL komisyon kazanırsınız. Basit bir çalışma ile aylık birkaç bin lira kazanç elde edebilirsiniz. Kazancınız her ayın 20’sinde banka hesabınıza yatırılır.Eticaret Sitesi

ETİCARET KİTİ SAYESİNDE SIFIR RİSK!

Normalde 50 – 100 Bin TL’ye mal olacak eticaret işinizi Eticaret Kiti sayesinde nasıl bu kadar ekonomik şekilde kurabiliyorsunuz?

Eticaret Kiti Olmasaydı

Eticaret Kiti Sayesinde

Eticaret Kiti olmasaydı, içi boş bir eticaret sitesi kurmanızın maliyeti bile yaklaşık 1500 TL – 5000 TL arasına olurdu. Eticaret Kiti sayesinde tasarım, yazılım, sanal pos, ürünler, müşteri hizmetleri desteği, gönderi takibi dahil sadece 510 TL’den başlayan fiyatlarla sitenizi açabilirsiniz.
Eticaret Kiti olmasaydı, resmi olarak ticaret yapabilmek için en az 5000 TL yatırımla şirket kurmanız gerekirdi. Eticaret Kiti sayesinde ev hanımları ve memurlar bile şirket kurmaya gerek duymadan eticaret yapabiliyorlar.
Eticaret Kiti olmasaydı, üretici ve tedarikçiler ile tek tek görüşüp bayilik anlaşmaları yapmanız gerekirdi. Üstelik bayilik başına yaklaşık yıllık 1000 TL maliyetiniz olurdu. Eticaret kiti sayesinde anlaşmalı tedarikçilerin binlerce ürünü sitenizde hazır olarak teslim edilir. Bunun için hiçbir ek maliyetiniz olmaz ve emek harcamak zorunda da kalmazsınız.
Eticaret Kiti olmasaydı bankalarla tek tek görüşüp sanal pos başvurusu yapmanız gerekirdi. Bu süreç aylar alabileceği gibi banka başına 1000 TL’de maliyeti olurdu. Eticaret Kiti sayesinde tüm kredi kartlarına taksit imkanı sunan sanal pos alt yapınız sitenizde hazır. Üstelik hiçbir ek maliyet olmdan!
Eticaret Kiti olmasaydı, sipariş takibi ile bizzat ilgilenmek ya da personel çalıştırmak zorunda olurdunuz. Yani ya emek ya da sermaye ayırmanız gerekirdi. Eticaret Kiti sayesinde siparişleriniz deneyimli kadro tarafından takip edilir ve işleme alınır. Siz sadece yönetim panelinizden siparişin durumunu takip edersiniz.
Eticaret Kiti olmasaydı ürünlerin derlenmesi ve kargolama ile bizzat ilgilenmek ya da personel çalıştırmak zorunda olurdunuz. Eticaret Kiti sayesinde ürünlerinizin kalite kontrolü deneyimli kadro tarafından yapılır ve paketlenip anlaşmalı kargo şirketleri ile gönderilir.
Eticaret Kiti olmasaydı müşteri hizmetleri elemanı çalıştırmanız ve iade talebi gibi müşteri sorunları ile ilgilenmeniz gerekirdi. Eticaret Kiti sayesinde müşteri ile diyalog bile kurmanıza gerek kalmaz. Siz sadece sitenizi tanıtırsınız ve kazancınızı alırsınız.
Eticaret Kiti olmasaydı stok takibi yapmanız ve sitenizi sürekli yeni ürünlerle güncellemeniz gerekirdi. Eticaret Kiti sayesinde siteniz sürekli güncel kalır, yeni ürünler eklenir, stokta kalmayanlar çıkarılır ve sizin bir şey yapmanız gerekmez.
Eticaret Kiti olmasaydı süreci takip etmeniz gerektiğinden sitenizin başından bir an bile ayrılamazdınız. Eticaret Kiti sayesinde siz tatildeyken, hatta uyurken bile siteniz tıkır tıkır çalışır ve kazandırır.
Eticaret Kiti olmasaydı Eticarete atılmanızın maliyeti 50 Bin – 100 Bin TL arasında olurdu. Eticaret Kiti sayesinde sadece 510 TL’lik bir yatırımla işinizi hemen kurabilirsiniz.

ETİCARET KİTİ PAKETLERİMİZİ İNCELEYİN

Eticaret konusunda acemi olanlar, konuya ilgili olanlar, uzman olanlar ve tamamen profesyonel yaklaşanlar için oluşturduğumuz Eticaret Kiti Paketlerimizi incelemek için tıklayınız. Mutlaka hedeflerinize ve bütçenize uygun bir paket bulacaksınız.

SIK SORULAN 8 SORU VE CEVABI

Burada muhtemelen aklınızdaki en önemli soruların cevaplarını bulabileceksiniz. Farklı sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.


Ne kadar kazanırım?

Bu konuda sizleri heyecanlandıracak şeyler duymak istediğinizi biliyoruz fakat şirket ilkeleri gereği kazanç vaadinde bulunamıyoruz. Ürünlerin komisyon oranları ortalama %30’dur. Yani sitenizden 100 TL’lik bir sipariş verildiğinizde kazancınız ortalama 30 TL olur. Bu oran üründen ürüne değişmektedir, özellikle elektronik kategorisinde %5 oranlarına düşebilir. Giyim, hediyelik, aksesuar gibi ürünlerde ise %50’lere kadar çıkabilir.


Kazancımı nasıl alırım?

Yönetim panelinizdeki profil bölümüne banka hesap numaranızı girersiniz. Her ayın 20’sinde, bir önceki ay elde ettiğiniz kazanç banka hesabınıza yatırılır. 20 günlük beklemenin nedeni müşterilerin 14 gün iade hakkı olmasıdır.


Başka masrafım olacak mı?

Kurulum ücretinden sonra bir yıl boyunca her hangi bir gideriniz olmayacaktır. 1 yıl sonra ise yıllık 250 TL sunucu , bakım ve destek ücretiniz olacaktır. Bu ücreti de 9 taksitle ödeyebileceksiniz.


Ürünlerimi SanalPazar vs. ekleyebilir miyim?

Evet. Premium paket ve üzerinde buna izin veren tüm tedarikçilerin ürünlerini sanalpazar gibi açık pazar sitelerine ve “ucuzu” gibi fiyat karşılaştırma sitelerine ekleyebilirsiniz.


Ben hiçbir şeye karışmayacak mıyım?

Satış anından itibaren hiçbir şeye karışmazsınız. Sipariş oluştuğu anda hem sizin, hem de destek ekibinin paneline düşer. Destek ekibimiz siparişin ödemesini kontrol edip onaylar, ürünü sevk eder, müşteri ile iletişime geçer, ürünün teslim edildiğinden emin olur. Siz de kazancınızı anında panelinizde görürsünüz. Böylece enerjinizi tamamen sitenizi tanıtmaya ayırabilir, kazancınızı arttırabilirsiniz.


Kazancımdan vergi ödeyecek miyim?

Kazancınıza %20 stopaj uygulandıktan sonra banka hesabınıza net olarak yatırılır. Örneğin 1000 TL kazandığınızda vergilendirilmiş  kazancınız 800 TL olacaktır. Ekstra vergi vermeniz gerekmemektedir.


Ürün fiyatlarında değişiklik yapabilir miyim?

Evet. Platinum Paket ve üzerinde fiyatlara müdahale edebiliyorsunuz. Adil rekabet ilkesi gereğince 20 üründe fiyat azaltmaya imkan veriyoruz. İstediğiniz zaman bu ürünleri değiştirebiliyorsunuz.


Hazır siteye kendi ürünlerimi de ekleyebilir miyim?

Evet. Platinum paket ile kendi ürünlerinizi bizim tarafımızdan tedarik edilen ürünlerin yanında satışa sunabilirsiniz. Böylece aynı zamanda tedarikçimiz konumuna da geçmiş olursunuz.


ETİCARET KİTİ ALT YAPISI KULLANANLAR NE DİYOR?

Eticaret Kiti daha yokken kendim bir şekilde eticaret yapmaya çalışıyordum. Ürün bulacağım, siteye ekleyeceğim, stok takip edeceğim, müşteriyi memnun etmeye çalışacağım derken bütün enerjim bitiyordu. Haliyle satışlarım düştü ve bırakmıştım. Eticaret Kiti çoook büyük bir açığı kapatmış, girişimciler için büyük nimet. Sitemi tanıtıyorum gerisine karışmıyorum. Harika bir hizmet. Teşekkürler.

Orhan Bolat Esnaf

Bir ev hanımı olarak sabah ev işlerini bitirdikten sonra tüm gün boş oluyordum ve zamanımın neredeyse tamamını internette geçiriyordum. Evden nasıl çalışırım, nasıl para kazanabilirim derken Eticaret Kiti ile tanıştım, iyi ki de tanışmışım. Artık internette boşa zaman öldürmek yerine zamanımı paraya çeviriyorum. Kolay, anlaşılır ve tıkır tıkır işleyen bir sistem.

Özlem Öztürk Girişimci

Bu işe sadece meraktan başladım. İşin aslı bu kadar çok sanal mağaza varken para kazanabileceğimi pek düşünmüyordum. İlk satışımı yaptığımda çok şaşırmış ve çok sevinmiştim 🙂 O heyecanla konuya biraz eğilmeye karar verdim ve satışlar ard arda gelmeye başladı. Bu benim için önce güzel bir hobi oldu, şimdi de iyi bir kazanç kanalı.

Arda Balcı Memur

Eşim ve arkadaşları sürekli instagramda, facebook da ürünleri takip ediyor ve internetten bir şeyler alıyordu. Onları takip ederken bu işin nasıl yapıldığını merak ettim ve araştırmaya karar verdim. Araştırmalarım beni Eticaret Kitine getirdi. Bu işin bu kadar kolay yapılabildiğinden haberim yoktu doğrusu 🙂 Şimdi eşimle birlikte hem kendi sitemizden alışveriş yapıyoruz hem de başkalarına satıyoruz. Sürekli alan konumundan satıp kazanan konumuna geçmek harika oldu 🙂

Serdar Eroğlu Ziraat Mühendisi

Boş bir eticaret sitesi açmıştım ve yakınımdaki bir butik ile anlaşıp onun ürünlerini pazarlamaya çalışıyordum. Ben satıyordum ama ürün kalmamış oluyordu, ürün resimlerini çekemiyordum derken işten soğudum iyice. Ne yaparım derken Eticaret Kitini buldum. Gerçekten de ilk yardım kiti gibi oldu benim için. Şimdi her konuda kafam rahat, sadece sitemi tanıtıp satıyorum, gerisine karışmıyorum.

Melahat Karagöz Atanamayan Öğretmen
porno